P o d ě k o v á n í

19. 12. 2014

Děkuji všem rodičům i prarodičům za návštěvu u nás v ,,Rodičovské kavárně" a také za pomoc při vánočním vyrábění. tř. uč. J. N.

 

15. 10. Děkuji Tomovi M. a Olušce za asistenci a pomoc na kroužku INF u začátečníků.

27.6. 2014

Děkuji všem rodičům za aktivní spolupráci se školou, za pomoc na školních akcích, za přípravu na soutěže a podporu v publiku. Přeji Vám všem v rodinách krásně prožité společné chvíle o hlavních prázdninách a těším se na další setkávání v nastávajícím školním roce. J. N.

20.12. 2013

Děkuji všem rodičům i prarodičům za návštěvu u nás ve třídě a také za pomoc při vánočním vyrábění. Každý rok je nás na setkání více a více:-). Pochvalu si určitě od nás všech zaslouží děvčata, která si pro nás připravila hudební vystoupení. J.N.

 

28.6. 2013 Děkuji všem rodičům za aktivní spolupráci se školou, za pomoc na školních akcích, za přípravu na soutěže a podporu v publiku. Přeji Vám všem v rodinách krásně prožité společné chvíle o hlavních prázdninách a těším se na další setkávání v nastávajícím školním roce. J. N.

 

7. 3. 2013 - Gratulujeme Marušce k postupu do Krajské recitační soutěže v Plzni. Držíme pěstičky, ať je tam stejně úspěšná, jako v okresním kole :-)

1. 2. 2013

Všem rodičům i prarodičům děkuji za pomoc vašim dětem při domácí přípravě na vyučování.

 

21. 12. 2012

Děkuji všem rodičům i prarodičům za návštěvu u nás ve třídě a také za pomoc při vánočním vyrábění.

 

28. 6. 2012

Děkuji všem rodičům za výbornou spolupráci se školou, za pomoc na školních akcích, za přípravu na soutěže a podporu v publiku, při sportování a sportovních soutěžích byla vaše účast a pomoc velmi přínosná. J. N.

 

Děkujeme všem rodičům, kteří si přišli s námi posedět a pomoci nám s vánočním vyráběním. Zažili jsme tak spolu pěkné poslední dvě hodiny ve škole v roce 2011.

 

Jsem ráda, že jste někteří využili možnost, podívat se na naši práci ve škole. Děkuji Vám za příjemnou návštěvu.

 

Děkujeme všem rodičům za připravené ňamky a balíčky pro adventní čekání.

 

Rodičům Vojtíka děkujeme za velké překvapení. Zpříjemní nám prožití adventního času a čekání na Štědrý den doma.

 

Dobrovolné úkoly se nám všem moooc líbí. Děkujeme tímto maminkám, že si pro nás ušetří chvilku volného času a pomohou nám je tvořit.

 

Všem rodičům děkujeme za pomoc v sešitě prvouky.

 

Děkuji všem, kreří jste si udělali čas a podívali jste se na naše webové stránky. Doufám, že nám pomohou k rychlejší komunikaci a každý zde najdete něco, co Vás zaujme.

 

Děkuji všem rodičům za pomoc svým dětem při přípravě na vyučování během měsíce září.

 

Chválím všechny děti, že se naučily abecedu.

 

Děkuji za poskytnutí papírů na kopírování a fixy na tabulku pro zapomnětlivce.